Strona główna / Wydarzenia » Akcja informacyjna dla studentów
Wydarzenia
2011-09-21 / Akcja informacyjna dla studentów
Wraz z początkiem nowego roku akademickiego rozpoczyna się kolejna akcja informacyjna skierowana do studentów kaliskich uczelni, przygotowana przez Kaliskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

We wszystkich obiektach uczelni zlokalizowanych na terenie miasta zostaną rozwieszone informacje dla studentów zachęcające do korzystania z komunikacji miejskiej. Akcja ma na celu poinformowanie studentów, jak szybko i bezpiecznie dostać się na uczelnię, jakie studentom przysługują ulgi, jaki jest najkorzystniejszy i najtańszy sposób opłaty za przejazd. Jest to szczególnie ważne dla studentów pierwszego rocznika, którzy nie mieszkają na stałe w Kaliszu i nie znają jeszcze układu sieci komunikacyjnej i zasad korzystania z karty elektronicznej.
W celu zapewnienia jak najszerszego dotarcia do studentów, powyższe informacje zostały również zawarte w Informatorze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu, wydawanym corocznie przez uczelnię specjalnie dla studentów nowego rocznika.