Strona główna / Wydarzenia » Specjalna oferta promocyjna dla uczniów.
Wydarzenia
2011-08-22 / Specjalna oferta promocyjna dla uczniów.
Z dniem 1 września br. rozpocznie się kolejna akcja szkoleniowo-promocyjna skierowana do uczniów klas I szkół gimnazjalnych i średnich, przygotowana przez Kaliskie Linie Autobusowe przy pomocy i udziale Wydziału Edukacji oraz Biura Promocji Urzędu Miejskiego w Kaliszu.

Dla wszystkich uczniów klas I szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych została przygotowana nowa oferta promocyjna oraz specjalnie wydrukowane na rozpoczęcie roku szkolnego informatory. Uczniowie w liczbie prawie 3200, bo tylu rozpoczyna naukę w klasach pierwszych, otrzymają w szkołach „Podręczny informator dla ucznia" wraz z wnioskiem o wydanie karty elektronicznej.
Akcja ma na celu poinformowanie uczniów, jak szybko i bezpiecznie dostać się do szkoły. Oprócz zapoznania się z podanymi w ciekawy sposób informacjami, młodzież dowie się jak skorzystać ze specjalnej oferty przewoźnika, dzięki której będzie mogła w okresie ferii zimowych i wakacji korzystać z przejazdów autobusami KLA nie ponosząc kosztów. Ponadto dla celów edukacyjnych na ostatniej stronie informatora zamieszczone zostały ciekawe informacje dotyczące miasta Kalisza i jego historii.
Ponieważ KLA wykonuje zadania w zakresie usług publicznego transportu zbiorowego poprzez swoją działalność ma duży wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Dlatego akcja z pewnością nie tylko pozytywnie wpłynie na świadomość i zachowania młodzieży, ale również zwiększy bezpieczeństwo uczniów poruszających się ulicami Kalisza.
Kaliskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. składają serdeczne podziękowania za życzliwość i wsparcie przy organizacji akcji Dyrektorom i zaangażowanym pracownikom kaliskich szkół, Wydziału Edukacji i Biura Promocji Urzędu Miejskiego w Kaliszu.

Pliki do pobrania