Strona główna / Wydarzenia » Kiedyprzyjedzie – w telefonach komórkowych
Wydarzenia
2017-03-14 / Kiedyprzyjedzie – w telefonach komórkowych
 Miło nam poinformować, iż w sklepie Google Play jest już dostępna oficjalna aplikacja systemu kiedyPrzyjedzie.pl dla telefonów i urządzeń mobilnych działających w oparciu o platformę Android. Aplikacja umożliwia wyświetlenie wirtualnej tablicy z najbliższymi odjazdami w czasie rzeczywistym środków komunikacji miejskiej ze wskazanego przez pasażera przystanku. Interesujący nas słupek można wybrać z listy, wyszukać go na mapie lub też użyć kodu QR, a nawigacja pomoże nam do niego dotrzeć. Często wykorzystywane przystanki łatwo dodamy do ulubionych, aby mieć do nich szybki dostęp.
Zapisz

Przypominamy również, że w sklepach internetowych znajduje się obecnie kilka aplikacji na platformy mobilne sygnowanych nazwą "kiedy przyjedzie" w różnych odmianach. Są to aplikacje, które działają w oparciu o publicznie dostępne dane pobierane z użytkowanego przez KLA systemu, ale za jakość tych aplikacji dostawca nie ponosi odpowiedzialności. Jedyne oficjalne aplikacje to te, do których adresy prezentujemy poniżej:
Aplikacja dostępna jest pod poniższym adresem:
Przypominamy jednocześnie, iż podobna aplikacja została również udostępniona dla urządzeń mobilnych dla systemu Windows Phone. Można ją pobrać z adresu:
Zapisz