Rozkład jazdy |
Rozkład jazdy w komórce |
Cennik KLA |
Karta elektroniczna |
Punkty ładowania karty |
Przepisy KLA |
Nasz tabor |
Usługi i reklama |
Historia komunikacji miejskiej w Kaliszu |
Dokumenty do pobrania |
Projekty unijne |
Ochrona danych osobowych |
|
5.09 |
4.99 |
1.27 |
Wydarzenia
2016-09-29 / Utrudnienia w kursowaniu autobusów w dniu 2 października 2016 r.
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Kaliszu informuje, że w związku z XXXVI Międzynarodowym Biegiem Ptolemeusza w dniu 2 października br., w godzinach od 08.30 do 14.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicach Kalisza.
W związku z powyższym autobusy KLA kursowały będą zmienionymi trasami:
W związku z powyższym autobusy KLA kursowały będą zmienionymi trasami:
Linie nr 1,1A,1B,2 w obu kierunkach ulicami:
H.Sawickiej – Podmiejską – Górnośląską (Dworzec PKS) – Serbinowską – Al.Woj.Polskiego – Harcerską – Kopernika – Chopina – Parczewskiego …
Linie nr 3A,3B,3C w obu kierunkach ulicami:
H.Sawickiej – Podmiejską – Górnośląską (Dworzec PKS) – Serbinowską – Al.Woj.Polskiego – Harcerską – Kopernika – Chopina – Parczewskiego/Babina – Łódzką – Trasą Bursztynową – Rondo Ptolemeusza – Częstochowską ...
Linie nr 12,12K w kierunku Kampusu PWSZ ulicami:
Al.Woj.Polskiego – Podmiejską – Górnośląską (Dworzec PKS) – Legionów – Nowy Świat – Trasą Bursztynową – Łódzką – Pl. Jana Pawła II – 3 Maja – Nowy Rynek ...
Linie nr 12, 12K w kierunku Fabryki Domów ulicami:
Parczewskiego – Pl. Jana Pawła II – Łódzką - Trasą Bursztynową – Polną – Legionów - Górnośląską (Dworzec PKS) – Podmiejską - Al.Woj.Polskiego
Linia nr 16 w obu kierunkach ulicami:
Bażancią – Złotą – Długosza – Nowy Rynek – Chopina – Harcerską – Al.Woj.Polskiego – Serbinowską – Legionów – Polną ...
Linia nr 19 w kierunku Os. Majków ulicami:
H.Sawickiej – Al.Woj.Polskiego – Podmiejską – Górnośląską (Dworzec PKS) – Legionów – Nowy Świat – Trasą Bursztynową – Łódzką – Pl. Jana Pawła II - Stawiszyńską ...
Linia nr 19 w kierunku Os. Dobrzec ulicami:
Stawiszyńską – Pl.Jana Pawła II – Łódzką – Trasą Bursztynową – Polną – Legionów- Górnośląską (Dworzec PKS) – Podmiejską – Al.Woj.Polskiego – H.Sawickiej
Linia nr 19E, M w obu kierunkach ulicami:
Parczewskiego – Chopina – Harcerską – Al.Woj.Polskiego – Serbinowską – Górnośląską (Dworzec PKS) ...
Linia nr S1 w kierunku Os. Winiary ulicami:
H.Sawickiej – Al.Woj.Polskiego – Podmiejską – Górnośląską (Dworzec PKS) – Legionów – Nowy Świat – Trasą Bursztynową – Łódzką – Pl.Jana Pawła II – Łódzką...
Linia nr S1 w kierunku Os. Dobrzec ulicami:
Łódzką – Pl.Jana Pawła II – Łódzką - Trasą Bursztynową – Polna – Legionów – Górnośląską (Dworzec PKS) – Podmiejską – H.Sawickiej
Linia nr S2 w obu kierunkach ulicami:
Kampus PWSZ – Poznańską – Harcerską – Chopina – Parczewskiego/Babina – Łódzką ...
Linia nr S3 w obu kierunkach ulicami:
Kampus PWSZ – Poznańską – Harcerską – Chopina – Parczewskiego/Babina – Stawiszyńską
Ponieważ zmiany w organizacji ruchu mogą powodować zakłócenia w punktualności kursowania autobusów na wymienionych liniach, za powstałe z powyższego utrudnienia wszystkich pasażerów serdecznie przepraszamy.