Strona główna / Wydarzenia » Nowe autobusy i Dzień Dziecka w KLA
Wydarzenia
2016-06-07 / Nowe autobusy i Dzień Dziecka w KLA
W dniu 1 czerwca br. Kaliskie Linie Autobusowe wprowadziły do eksploatacji dwa zakupione w ostatnich tygodniach autobusy marki Solaris Urbino 10.
Logo 2 Over

Ponieważ data wprowadzenia autobusów do obsługi linii komunikacyjnych zbiegła się z Międzynarodowym Dniem Dziecka, w końcowym przygotowaniu autobusów do jazdy po ulicach naszego miasta wsparli nas wychowankowie kaliskiego Domu Dziecka. Nasi wspaniali Goście pomogli nam w wyprowadzeniu autobusów z warsztatu, tankowaniu, myciu na myjni autobusowej i byli jego - już na zawsze - Pierwszymi pasażerami.
My ze swej strony odwdzięczyliśmy się możliwością zwiedzenia zajezdni, przejażdżki zabytkowym Sanem, zajęcia miejsca za kierownicą i możliwością „prowadzenia” autobusu oraz drobnym poczęstunkiem.
Drogie Dzieci, chcieliśmy podziękować Wam i Waszym Wychowawcom za to, że mieliśmy okazję gościć Was na terenie naszej zajezdni autobusowej. Mamy nadzieję, że wizyta Wam się podobała, bo nam każda chwila spędzona w Waszym towarzystwie przyniosła ogrom satysfakcji i radości. Jesteśmy zaszczyceni i zapraszamy ponownie.