Strona główna / Wydarzenia » “kiedyPrzyjedzie.pl” – Dynamiczna Informacja Pasażerska
Wydarzenia
2016-05-16 / “kiedyPrzyjedzie.pl” – Dynamiczna Informacja Pasażerska
Z przyjemnością informujemy, że od dnia 01.05.2016 r. nasi pasażerowie uzyskali dostęp do informacji o rzeczywistych godzinach odjazdów autobusów z dowolnego przystanku w naszej sieci komunikacyjnej.

Wszystkie autobusy Kaliskich Linii Autobusowych zostały wyposażone w urządzenia mobilne z oprogramowaniem systemu dynamicznej informacji pasażerskiej pod nazwą „kiedyPrzyjedzie.pl”. Dzięki wdrożeniu takiego systemu nasi pasażerowie mogą z dowolnego miejsca otrzymać informację o prognozowanym czasie odjazdu autobusu z wybranego przystanku (w oparciu o rzeczywisty czas przejazdu pojazdu uwzględniający korki, wypadki, objazdy czy czynniki pogodowe).
Z serwisu można korzystać wchodząc na stronę internetową: http://www.kalisz.kiedyprzyjedzie.pl lub na jej mobilną wersję z telefonu komórkowego lub tabletu oraz wysyłając SMS o treści: pl.kp.kalisz. pod numer 70711. Numery przystanków dostępne są w serwisie internetowym kiedyPrzyjedzie.pl. Koszt SMS jest stały, niezależny od operatora i wynosi 62 grosze.
Użytkownicy telefonów komórkowych z systemem Windows Phone mogą również korzystać z serwisu poprzez bezpłatną aplikację mobilną.