Rozkład jazdy |
Rozkład jazdy w komórce |
Cennik KLA |
Karta elektroniczna |
Punkty ładowania karty |
Przepisy KLA |
Nasz tabor |
Usługi i reklama |
Historia komunikacji miejskiej w Kaliszu |
Dokumenty do pobrania |
Projekty unijne |
Ochrona danych osobowych |
|
5.09 |
4.99 |
1.27 |
Wydarzenia
2014-10-01 / Utrudnienia w kursowaniu autobusów w dniu 5 października 2014 r.
Informujemy, że w związku z XXXIV Międzynarodowym Biegiem Ptolemeusza w dniu 5 października br., w godzinach od 800 do 1400 nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicach Kalisza.
W związku z powyższym autobusy KLA kursowały będą zmienionymi trasami:
W związku z powyższym autobusy KLA kursowały będą zmienionymi trasami:
Linie nr 1, 1A, 1B, 2 w obu kierunkach ulicami:
H.Sawickiej – Podmiejską – Górnośląską (Dworzec PKS) – Serbinowską – Al.Woj.Polskiego – Harcerską – Kopernika – Chopina – Parczewskiego …
Linie nr 3A, 3B, 3C w obu kierunkach ulicami:
H.Sawickiej – Podmiejską – Górnośląską (Dworzec PKS) – Serbinowską – Al.Woj.Polskiego – Harcerską – Kopernika – Chopina – Parczewskiego/Babina – Łódzką – Trasą Bursztynową – Rondo Ptolemeusza – Częstochowską ...
Linie nr 12, 12K w obu kierunkach ulicami:
Al.Woj.Polskiego – Podmiejską – Górnośląską (Dworzec PKS) – Legionów – Polną – Trasą Bursztynową – Łódzką – 3 Maja – Nowy Rynek/Parczewskiego ...
Linia nr 16 w obu kierunkach ulicami:
Bażancią – Złotą – Długosza – Nowy Rynek – Chopina – Harcerską – Al.Woj.Polskiego – Serbinowską – Legionów – Polną ...
Linia nr 19 w obu kierunkach ulicami:
H.Sawickiej – Al.Woj.Polskiego – Podmiejską – Górnośląską (Dworzec PKS) – Legionów – Polną – Trasą Bursztynową – Łódzką – Stawiszyńską ...
Linia nr 19E w obu kierunkach ulicami:
Parczewskiego – Chopina – Harcerska – Al.Woj.Polskiego – Serbinowska – Górnośląską (Dworzec PKS) ...
Linia nr S1 w obu kierunkach ulicami:
H.Sawickiej – Al.Woj.Polskiego – Podmiejską – Górnośląską (Dworzec PKS) – Legionów – Polną – Trasą Bursztynową – Łódzką ...
Linia nr S2 w obu kierunkach ulicami:
Kampus PWSZ – Poznańską – Harcerską – Chopina – Parczewskiego/Babina – Łódzką ...
Linia nr S3 w obu kierunkach ulicami:
Kampus PWSZ – Poznańską – Harcerską – Chopina – Parczewskiego/Babina – Stawiszyńską ...
Ponieważ zmiany w organizacji ruchu mogą powodować zakłócenia w punktualności kursowania autobusów na wymienionych liniach, za powstałe z powyższego utrudnienia wszystkich pasażerów serdecznie przepraszamy.