Strona główna / Wydarzenia » Tańsze i dostępniejsze KLA
Wydarzenia
2013-10-22 / Tańsze i dostępniejsze KLA
Z dniem 12 listopada br. w ramach przygotowanej promocji pasażerowie będą mogli otrzymać kartę elektroniczną Kaliskich Linii Autobusowych za jedną złotówkę.

Dostępne będą karty w dwóch formach:

  • na okaziciela – służąca jako “elektroniczna portmonetka”, umożliwiająca opłatę za przejazdy jednorazowe,
  • imienna – umożliwiająca korzystanie z biletów okresowych i jednorazowych.

Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup biletu miesięcznego lub załadowanie na kartę gotówki w kwocie nie mniejszej niż 19,00 zł.

           Rozszerzeniu ulega również liczba punktów rozprowadzających karty elektroniczne. Obok Punktu Obsługi Klienta przy ul. Majkowskiej 26, kartę można będzie otrzymać również w punkcie zlokalizowanym na Dworcu PKS przy ul. Podmiejskiej 2a. Dodatkowo karty na okaziciela dostępne będą w punktach sprzedaży przy Nowym Rynku 5 oraz ul. Narutowicza 1.

           Kolejnym ułatwieniem dla pasażerów będzie wprowadzenie możliwości korespondencyjnego otrzymania karty, bez konieczności osobistego zgłaszania się do Punktu Obsługi Klienta (z wyłączeniem osób ubiegających się o bezpłatne przejazdy, gdzie warunkiem koniecznym uzyskania karty jest przedstawienie oryginałów wymaganych dokumentów).

            Aby skorzystać z takiej możliwości pasażer wypełnia wniosek znajdujący się na stronie internetowej KLA i przesyła go na adres Spółki, która wysyła kartę na adres wskazany we wniosku.            

            Przypominamy również, że przejazdy opłacane z karty elektronicznej są na terenie miasta tańsze od przejazdów opłacanych biletem papierowym o 0,20 zł dla przejazdu normalnego i 0,10 zł dla przejazdu ulgowego.

Szczegóły w regulaminie promocji – pobierz.