Rozkład jazdy |
Rozkład jazdy w komórce |
Cennik KLA |
Karta elektroniczna |
Punkty ładowania karty |
Przepisy KLA |
Nasz tabor |
Usługi i reklama |
Historia komunikacji miejskiej w Kaliszu |
Dokumenty do pobrania |
Projekty unijne |
Ochrona danych osobowych |
|
5.09 |
4.99 |
1.27 |
Wydarzenia
2013-06-05 / Spotkanie z historią
W najbliższy weekend w ramach dorocznego Święta Miasta, na ulice Kalisza wyjadą trzy zabytkowe autobusy. Obok SANA, który co sobotę obsługuje trasę turystyczną, mieszkańcy Kalisza będą mieli okazję odbyć przejażdżkę dwoma innymi autobuasmi, które zawitają do nas prosto z Warszawy.
Zapraszamy do zwiedzania miasta z okien starych autobusów trzema różnymi trasami. Autobusy odjeżdżać będą z placu Bogusławskiego.
8 czerwca
Pierwszy autobus Trasa Piastowska
godz.: 12:00 i 14:00 przewodnik Andrzej Matysiak
godz.: 16:00 przewodnik Elżbieta Siarkiewicz
godz.: 16:00 przewodnik Elżbieta Siarkiewicz
Drugi autobus Trasa Wielokulturowa
godz.: 12:00, 14:00 i 16:00 przewodnik Piotr Sobolewski
Trzeci autobus Trasa Nowy Kalisz
godz.: 12:00, 14:00 i 16:00 przewodnik Paweł Dybka
godz.: 12:00, 14:00 i 16:00 przewodnik Paweł Dybka
9 czerwca
Pierwszy autobus Trasa Piastowska
godz: 12:00, 14:00 i 16:00 przewodnik Honorata Domagała
Drugi autobus Trasa Wielokulturowa
godz: 12:00, 14:00 i 16:00 przewodnik Jerzy Fijałkowski
godz: 12:00, 14:00 i 16:00 przewodnik Jerzy Fijałkowski
Trzeci autobus Trasa Nowy Kalisz
godz: 12:00, 14:00 i 16:00 przewodnik Paweł Dybka
Fot. za CIT w Kaliszu |
Opis tras:
Trasa Piastowska - Pl. Wojciecha Bogusławskiego - Bankowa - Nowy Świat - Zawodzie - Nowy Świat - Rogatka - Śródmiejska - Główny Rynek - Kanonicka - Parczewskiego - Pl. Jana Pawła II - Pl. św. Józefa - Kolegialna - Sukiennicza - Aleja Wolności - Pl. Wojciecha Bogusławskiego
Trasa Wielokulturowa - Pl. Wojciecha Bogusławskiego - Bankowa - Nowy Świat do Ronda Ptolemeusza - Nowy Świat - Rogatka - Harcerska - Kopernika - Chopina - Wodna - Parczewskiego - Pl. Jana Pawła II - Pl. św. Józefa - Kolegialna - Sukiennicza - Aleja Wolności - Pl. Wojciecha Bogusławskiego
Trasa Nowy Kalisz - Pl. Wojciecha Bogusławskiego - Bankowa - Nowy Świat - Trasa Bursztynowa Łódzka - Warszawska - 3 Maja - Nowy Rynek - Majkowska - Piłsudskiego - Poznańska - zawracamy przy szpitalu i dalej Stanczukowskiego - Podmiejska - Górnośląska - Trasa Bursztynowa- Częstochowska - Pułaskiego - Bankowa - Pl. Wojciecha Bogusławskiego