Linia 6 - Długa Pętla - Elektryczna Pratt & Whitney
Elektryczna Pratt & Whitney -> Długa Pętla
05:04 | 07:04 | 09:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 | 17:04 | 19:12 | |
Długa Pętla | ||||||||
Borkowska Działki | ||||||||
Borkowska | ||||||||
Pólko | 05:04 | 07:04 | 09:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 | 17:04 | |
Szosa Turecka | 05:05 | 07:05 | 09:05 | 11:05 | 13:05 | 15:05 | 17:05 | |
Warszawska Szosa Turecka | 05:06 | 07:06 | 09:06 | 11:06 | 13:06 | 15:06 | 17:06 | |
Warszawska Schronisko | 05:07 | 07:07 | 09:07 | 11:07 | 13:07 | 15:07 | 17:07 | |
Warszawska Lecznica | 05:08 | 07:08 | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 | |
Warszawska Moniuszki | 05:09 | 07:09 | 09:09 | 11:09 | 13:09 | 15:09 | 17:09 | |
Skarszewska Topolowa | 05:11 | 07:11 | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 | 17:11 | |
Borkowska | 05:12 | 07:12 | 09:12 | 11:12 | 13:12 | 15:12 | 17:12 | 19:12 |
Skarszewska Topolowa | 05:13 | 07:13 | 09:13 | 11:13 | 13:13 | 15:13 | 17:13 | 19:13 |
Skarszewska Gdyńska | 05:14 | 07:14 | 09:14 | 11:14 | 13:14 | 15:14 | 17:14 | 19:14 |
Toruńska Pucka | 05:15 | 07:15 | 09:15 | 11:15 | 13:15 | 15:15 | 17:15 | 19:15 |
Toruńska Gdańska | 05:16 | 07:16 | 09:16 | 11:16 | 13:16 | 15:16 | 17:16 | 19:16 |
Babina | 05:19 | 07:19 | 09:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 | 17:19 | 19:19 |
Nowy Rynek Babina | 05:20 | 07:20 | 09:20 | 11:20 | 13:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 |
Chopina | 05:22 | 07:22 | 09:22 | 11:22 | 13:22 | 15:22 | 17:22 | 19:22 |
Harcerska | 05:24 | 07:24 | 09:24 | 11:24 | 13:24 | 15:24 | 17:24 | 19:24 |
Poznańska Wojska Polskiego | 05:26 | 07:26 | 09:26 | 11:26 | 13:26 | 15:26 | 17:26 | 19:26 |
Poznańska Nowy Szpital | 05:27 | 07:27 | 09:27 | 11:27 | 13:27 | 15:27 | 17:27 | 19:27 |
Stanczukowskiego Dobrzecka | 05:30 | 07:30 | 09:30 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 |
Podmiejska Wyszyńskiego | 05:31 | 07:31 | 09:31 | 11:31 | 13:31 | 15:31 | 17:31 | 19:31 |
Podmiejska Widok | 05:32 | 07:32 | 09:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 | 17:32 | 19:32 |
Podmiejska Rondo | 05:34 | 07:34 | 09:34 | 11:34 | 13:34 | 15:34 | 17:34 | 19:34 |
Górnośląska Dworzec PKS | 05:36 | 07:36 | 09:36 | 11:36 | 13:36 | 15:36 | 17:36 | 19:36 |
Górnośląska Kaliniec | 05:38 | 07:38 | 09:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 | 17:38 | 19:38 |
Polna Legionów | 05:40 | 07:40 | 09:40 | 11:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 |
Polna Skalmierzycka | 05:41 | 07:41 | 09:41 | 11:41 | 13:41 | 15:41 | 17:41 | 19:41 |
Polna Zielona | 05:42 | 07:42 | 09:42 | 11:42 | 13:42 | 15:42 | 17:42 | 19:42 |
Polna Koralowa | 05:43 | 07:43 | 09:43 | 11:43 | 13:43 | 15:43 | 17:43 | 19:43 |
Budowlanych | 05:44 | 07:44 | 09:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 | 17:44 | 19:44 |
Częstochowska Kubusia Puchatka | 05:46 | 07:46 | 09:46 | 11:46 | 13:46 | 15:46 | 17:46 | 19:46 |
Częstochowska WSK | 05:47 | 07:47 | 09:47 | 11:47 | 13:47 | 15:47 | 17:47 | 19:47 |
Częstochowska Elektryczna | 05:48 | 07:48 | 09:48 | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 19:48 |
Elektryczna Pratt & Whitney | 05:49 | 07:49 | 09:49 | 11:49 | 13:49 | 15:49 | 17:49 | 19:49 |