Linia 3B - Chełmce - Wyszyńskiego Słoneczna
Wyszyńskiego Słoneczna -> Chełmce
07:18 | 09:18 | 11:18 | 13:18 | 15:18 | 17:18 | 19:18 | |
Chełmce | |||||||
Wolica | |||||||
Wolica Szpital | 07:18 | 09:18 | 11:18 | 13:18 | 15:18 | 17:18 | 19:18 |
Borek I | 07:20 | 09:20 | 11:20 | 13:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 |
Wolica Las | 07:22 | 09:22 | 11:22 | 13:22 | 15:22 | 17:22 | 19:22 |
Starożytna Bizantyjska | 07:23 | 09:23 | 11:23 | 13:23 | 15:23 | 17:23 | 19:23 |
Starożytna Szałasowa | 07:24 | 09:24 | 11:24 | 13:24 | 15:24 | 17:24 | 19:24 |
Starożytna Osadnicza | 07:26 | 09:26 | 11:26 | 13:26 | 15:26 | 17:26 | 19:26 |
Starożytna Most | 07:28 | 09:28 | 11:28 | 13:28 | 15:28 | 17:28 | 19:28 |
Księżnej Jolanty | 07:30 | 09:30 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 |
Częstochowska WSK | 07:32 | 09:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 | 17:32 | 19:32 |
Częstochowska Kubusia Puchatka | 07:33 | 09:33 | 11:33 | 13:33 | 15:33 | 17:33 | 19:33 |
Częstochowska Szkoła | 07:35 | 09:35 | 11:35 | 13:35 | 15:35 | 17:35 | 19:35 |
Częstochowska Szpital Kalmedica | 07:36 | 09:36 | 11:36 | 13:36 | 15:36 | 17:36 | 19:36 |
Częstochowska Rypinek | 07:37 | 09:37 | 11:37 | 13:37 | 15:37 | 17:37 | 19:37 |
Częstochowska Inkubator | 07:38 | 09:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 | 17:38 | 19:38 |
Częstochowska Teatr | 07:39 | 09:39 | 11:39 | 13:39 | 15:39 | 17:39 | 19:39 |
Plac Jana Pawła II | 07:41 | 09:41 | 11:41 | 13:41 | 15:41 | 17:41 | 19:41 |
Babina | 07:42 | 09:42 | 11:42 | 13:42 | 15:42 | 17:42 | 19:42 |
Nowy Rynek Babina | 07:43 | 09:43 | 11:43 | 13:43 | 15:43 | 17:43 | 19:43 |
Chopina | 07:45 | 09:45 | 11:45 | 13:45 | 15:45 | 17:45 | 19:45 |
Harcerska Rogatka | 07:47 | 09:47 | 11:47 | 13:47 | 15:47 | 17:47 | 19:47 |
Górnośląska Polna | 07:49 | 09:49 | 11:49 | 13:49 | 15:49 | 17:49 | 19:49 |
Górnośląska Kaliniec | 07:51 | 09:51 | 11:51 | 13:51 | 15:51 | 17:51 | 19:51 |
Górnośląska Dworzec PKS | 07:53 | 09:53 | 11:53 | 13:53 | 15:53 | 17:53 | 19:53 |
Podmiejska Rondo | 07:54 | 09:54 | 11:54 | 13:54 | 15:54 | 17:54 | 19:54 |
Podmiejska Widok | 07:55 | 09:55 | 11:55 | 13:55 | 15:55 | 17:55 | 19:55 |
Wyszyńskiego Przychodnia | 07:57 | 09:57 | 11:57 | 13:57 | 15:57 | 17:57 | 19:57 |
Wyszyńskiego Kościół | 07:58 | 09:58 | 11:58 | 13:58 | 15:58 | 17:58 | 19:58 |
Wyszyńskiego Arena | 07:59 | 09:59 | 11:59 | 13:59 | 15:59 | 17:59 | 19:59 |
Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 08:01 | 10:01 | 12:01 | 14:01 | 16:01 | 18:01 | 20:01 |
Wyszyńskiego Słoneczna | 08:02 | 10:02 | 12:02 | 14:02 | 16:02 | 18:02 | 20:02 |