Linia 3A - Szałe Pętla - Wyszyńskiego Słoneczna
Wyszyńskiego Słoneczna -> Szałe Pętla
06:20 | 07:20 | 08:41 | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 | 16:41 | 17:41 | 19:51 | 21:41 | |
Szałe Pętla | 06:20 | 07:20 | 08:41 | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 | 16:41 | 17:41 | 19:51 | 21:41 |
Szałe Klub | 06:21 | 07:21 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 19:52 | 21:42 |
Szałe Przystań | 06:23 | 07:23 | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 16:44 | 17:44 | 19:54 | 21:44 |
Szałe KTW | 06:24 | 07:24 | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:45 | 16:45 | 17:45 | 19:55 | 21:45 |
Pokrzywnicka Tama | 06:25 | 07:25 | 08:46 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 13:46 | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 19:56 | 21:46 |
Pokrzywnicka Miodowa | 06:26 | 07:26 | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 | 15:47 | 16:47 | 17:47 | 19:57 | 21:47 |
Pokrzywnicka | 06:27 | 07:27 | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:48 | 16:48 | 17:48 | 19:58 | 21:48 |
Pokrzywnicka Starożytna | 06:28 | 07:28 | 08:49 | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 | 13:49 | 14:49 | 15:49 | 16:49 | 17:49 | 19:59 | 21:49 |
Starożytna Most | 06:29 | 07:29 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 | 13:50 | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 17:50 | 20:00 | 21:50 |
Księżnej Jolanty | 06:31 | 07:31 | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 | 13:52 | 14:52 | 15:52 | 16:52 | 17:52 | 20:02 | 21:52 |
Częstochowska WSK | 06:33 | 07:33 | 08:54 | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 | 13:54 | 14:54 | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 20:04 | 21:54 |
Częstochowska Kubusia Puchatka | 06:34 | 07:34 | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 | 14:55 | 15:55 | 16:55 | 17:55 | 20:05 | 21:55 |
Częstochowska Szkoła | 06:36 | 07:36 | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 13:57 | 14:57 | 15:57 | 16:57 | 17:57 | 20:07 | 21:57 |
Częstochowska Szpital Kalmedica | 06:37 | 07:37 | 08:58 | 09:58 | 10:58 | 11:58 | 12:58 | 13:58 | 14:58 | 15:58 | 16:58 | 17:58 | 20:08 | 21:58 |
Częstochowska Rypinek | 06:38 | 07:38 | 08:59 | 09:59 | 10:59 | 11:59 | 12:59 | 13:59 | 14:59 | 15:59 | 16:59 | 17:59 | 20:09 | 21:59 |
Częstochowska Inkubator | 06:40 | 07:40 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 | 15:01 | 16:01 | 17:01 | 18:00 | 20:10 | 22:00 |
Częstochowska Teatr | 06:41 | 07:41 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 | 14:02 | 15:02 | 16:02 | 17:02 | 18:01 | 20:11 | 22:01 |
Plac Jana Pawła II | 06:44 | 07:44 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 18:03 | 20:13 | 22:03 |
Babina | 06:45 | 07:45 | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 18:04 | 20:14 | 22:04 |
Nowy Rynek Babina | 06:46 | 07:46 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 18:05 | 20:15 | 22:05 |
Chopina | 06:48 | 07:48 | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:07 | 20:17 | 22:07 |
Harcerska Rogatka | 06:50 | 07:50 | 09:11 | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 | 14:11 | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 18:09 | 20:19 | 22:09 |
Górnośląska Polna | 06:52 | 07:52 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:11 | 20:21 | 22:11 |
Górnośląska Kaliniec | 06:54 | 07:54 | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:13 | 20:23 | 22:13 |
Górnośląska Dworzec PKS | 06:56 | 07:56 | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:15 | 20:25 | 22:15 |
Podmiejska Rondo | 06:57 | 07:57 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:16 | 20:26 | 22:16 |
Podmiejska Widok | 06:58 | 07:58 | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:17 | 20:27 | 22:17 |
Wyszyńskiego Przychodnia | 07:00 | 08:00 | 09:21 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:19 | 20:29 | 22:19 |
Wyszyńskiego Kościół | 07:01 | 08:01 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:20 | 20:30 | 22:20 |
Wyszyńskiego Arena | 07:02 | 08:02 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:21 | 20:31 | 22:21 |
Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 07:04 | 08:04 | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 17:25 | 18:23 | 20:33 | 22:23 |
Wyszyńskiego Słoneczna | 07:05 | 08:05 | 09:26 | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 14:26 | 15:26 | 16:26 | 17:26 | 18:24 | 20:34 | 22:24 |