Linia 1B - Wyszyńskiego Słoneczna - Opatówek
Opatówek -> Wyszyńskiego Słoneczna
06:44 | 12:44 | 18:44 | |
Wyszyńskiego Słoneczna | 06:44 | 12:44 | 18:44 |
Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 06:45 | 12:45 | 18:45 |
Wyszyńskiego Arena | 06:46 | 12:46 | 18:46 |
Wyszyńskiego Kościół | 06:47 | 12:47 | 18:47 |
Wyszyńskiego Przychodnia | 06:48 | 12:48 | 18:48 |
Podmiejska Widok | 06:50 | 12:50 | 18:50 |
Podmiejska Rondo | 06:52 | 12:52 | 18:52 |
Górnośląska Dworzec PKS | 06:54 | 12:54 | 18:54 |
Górnośląska Kaliniec | 06:56 | 12:56 | 18:56 |
Górnośląska Polna | 06:58 | 12:58 | 18:58 |
Górnośląska Rogatka | 07:00 | 13:00 | 19:00 |
Chopina | 07:02 | 13:02 | 19:02 |
Parczewskiego | 07:04 | 13:04 | 19:04 |
Plac Jana Pawła II | 07:05 | 13:05 | 19:05 |
Łódzka Warszawska | 07:07 | 13:07 | 19:07 |
Łódzka OSRiR | 07:09 | 13:09 | 19:09 |
Łódzka Sportowa | 07:10 | 13:10 | 19:10 |
Łódzka Miła | 07:11 | 13:11 | 19:11 |
Łódzka Tyniec | 07:12 | 13:12 | 19:12 |
Łódzka Winiary Fabryka | 07:14 | 13:14 | 19:14 |
Łódzka Winiary Osiedle | 07:15 | 13:15 | 19:15 |
Łódzka Winiary | 07:17 | 13:17 | 19:17 |
Łódzka Okrąglicka | 07:18 | 13:18 | 19:18 |
Zduny | 07:20 | 13:20 | 19:20 |
Tłokinia Kościół | 07:21 | 13:21 | 19:21 |
Tłokinia Sklep I | 07:22 | 13:22 | 19:22 |
Tłokinia Kościelna | 07:23 | 13:23 | 19:23 |
Rożdżały II | 07:24 | 13:24 | 19:24 |
Rożdżały | 07:25 | 13:25 | 19:25 |
Rożdżały II | 07:26 | 13:26 | 19:26 |
Tłokinia Kościelna | 07:27 | 13:27 | 19:27 |
Tłokinia Sklep I | 07:28 | 13:28 | 19:28 |
Tłokinia Sklep II | 07:28 | 13:28 | 19:28 |
Tłokinia Szkoła | 07:30 | 13:30 | 19:30 |
Tłokinia Mała | 07:31 | 13:31 | 19:31 |
Tłokinia OSP | 07:32 | 13:32 | 19:32 |
Tłokinia Wielka | 07:34 | 13:34 | 19:34 |
Nowa Tłokinia | |||
Opatówek Św. Jana | |||
Opatówek |