Linia 1B - Wyszyńskiego Słoneczna - Opatówek
Opatówek -> Wyszyńskiego Słoneczna
07:44 | 09:44 | 12:44 | 18:44 | |
Wyszyńskiego Słoneczna | 07:44 | 09:44 | 12:44 | 18:44 |
Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 07:45 | 09:45 | 12:45 | 18:45 |
Wyszyńskiego Arena | 07:46 | 09:46 | 12:46 | 18:46 |
Wyszyńskiego Kościół | 07:47 | 09:47 | 12:47 | 18:47 |
Wyszyńskiego Przychodnia | 07:48 | 09:48 | 12:48 | 18:48 |
Podmiejska Widok | 07:50 | 09:50 | 12:50 | 18:50 |
Podmiejska Rondo | 07:52 | 09:52 | 12:52 | 18:52 |
Górnośląska Dworzec PKS | 07:54 | 09:54 | 12:54 | 18:54 |
Górnośląska Kaliniec | 07:56 | 09:56 | 12:56 | 18:56 |
Górnośląska Polna | 07:58 | 09:58 | 12:58 | 18:58 |
Górnośląska Rogatka | 08:00 | 10:00 | 13:00 | 19:00 |
Chopina | 08:02 | 10:02 | 13:02 | 19:02 |
Parczewskiego | 08:04 | 10:04 | 13:04 | 19:04 |
Plac Jana Pawła II | 08:05 | 10:05 | 13:05 | 19:05 |
Łódzka Warszawska | 08:07 | 10:07 | 13:07 | 19:07 |
Łódzka OSRiR | 08:09 | 10:09 | 13:09 | 19:09 |
Łódzka Sportowa | 08:10 | 10:10 | 13:10 | 19:10 |
Łódzka Miła | 08:11 | 10:11 | 13:11 | 19:11 |
Łódzka Tyniec | 08:12 | 10:12 | 13:12 | 19:12 |
Łódzka Winiary Fabryka | 08:14 | 10:14 | 13:14 | 19:14 |
Łódzka Winiary Osiedle | 08:15 | 10:15 | 13:15 | 19:15 |
Łódzka Winiary | 08:17 | 10:17 | 13:17 | 19:17 |
Łódzka Okrąglicka | 08:18 | 10:18 | 13:18 | 19:18 |
Zduny | 08:20 | 10:20 | 13:20 | 19:20 |
Tłokinia Kościół | 08:21 | 10:21 | 13:21 | 19:21 |
Tłokinia Sklep I | 08:22 | 13:22 | 19:22 | |
Tłokinia Kościelna | 08:23 | 13:23 | 19:23 | |
Rożdżały II | 08:24 | 13:24 | 19:24 | |
Rożdżały | 08:25 | 13:25 | 19:25 | |
Rożdżały II | 08:26 | 13:26 | 19:26 | |
Tłokinia Kościelna | 08:27 | 13:27 | 19:27 | |
Tłokinia Sklep I | 08:28 | 13:28 | 19:28 | |
Tłokinia Sklep II | 08:28 | 10:22 | 13:28 | 19:28 |
Tłokinia Szkoła | 08:30 | 10:24 | 13:30 | 19:30 |
Tłokinia Mała | 08:31 | 10:25 | 13:31 | 19:31 |
Tłokinia OSP | 08:32 | 10:26 | 13:32 | 19:32 |
Tłokinia Wielka | 08:34 | 10:28 | 13:34 | 19:34 |
Nowa Tłokinia | ||||
Opatówek Św. Jana | ||||
Opatówek |