Linia 19 - Godebskiego Pętla - Wyszyńskiego Słoneczna
Wyszyńskiego Słoneczna -> Godebskiego Pętla
06:10 | 06:45 | 08:05 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 | 13:50 | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 17:50 | 18:50 | 19:50 | 20:50 | 22:10 | 22:55 | |
Godebskiego Pętla | 06:10 | 06:45 | 08:05 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 | 13:50 | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 17:50 | 18:50 | 19:50 | 20:50 | 22:10 | 22:55 |
Stawiszyńska Kolejka | 06:11 | 06:46 | 08:06 | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 | 12:51 | 13:51 | 14:51 | 15:51 | 16:51 | 17:51 | 18:51 | 19:51 | 20:51 | 22:11 | 22:56 |
Staffa | 06:12 | 06:47 | 08:07 | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 | 13:52 | 14:52 | 15:52 | 16:52 | 17:52 | 18:52 | 19:52 | 20:52 | 22:12 | 22:57 |
Żeleńskiego | 06:13 | 06:48 | 08:08 | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 | 15:53 | 16:53 | 17:53 | 18:53 | 19:53 | 20:53 | 22:13 | 22:58 |
Tuwima POM | 06:15 | 06:50 | 08:10 | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 | 14:55 | 15:55 | 16:55 | 17:55 | 18:55 | 19:55 | 20:55 | 22:15 | 23:00 |
Tuwima | 06:16 | 06:51 | 08:11 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 15:56 | 16:56 | 17:56 | 18:56 | 19:56 | 20:56 | 22:16 | 23:01 |
Żołnierska | 06:17 | 06:52 | 08:12 | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 13:57 | 14:57 | 15:57 | 16:57 | 17:57 | 18:57 | 19:57 | 20:57 | 22:17 | 23:02 |
Stawiszyńska Skarszewska | 06:19 | 06:54 | 08:14 | 08:59 | 09:59 | 10:59 | 11:59 | 12:59 | 13:59 | 14:59 | 15:59 | 16:59 | 17:59 | 18:59 | 19:59 | 20:59 | 22:19 | 23:04 |
Plac Jana Pawła II | 06:21 | 06:58 | 08:18 | 09:03 | 10:03 | 11:03 | 12:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 16:03 | 17:03 | 18:01 | 19:01 | 20:01 | 21:01 | 22:21 | 23:06 |
Bankowa | 06:24 | 07:01 | 08:21 | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 18:04 | 19:04 | 20:04 | 21:04 | 22:24 | 23:09 |
Legionów Handlowa | 06:26 | 07:03 | 08:23 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 | 14:08 | 15:08 | 16:08 | 17:08 | 18:06 | 19:06 | 20:06 | 21:06 | 22:26 | 23:11 |
Legionów Polna | 06:28 | 07:06 | 08:26 | 09:11 | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 | 14:11 | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 18:08 | 19:08 | 20:08 | 21:08 | 22:28 | 23:13 |
Górnośląska Kaliniec | 06:30 | 07:08 | 08:28 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:10 | 19:10 | 20:10 | 21:10 | 22:30 | 23:15 |
Górnośląska Dworzec PKS | 06:32 | 07:10 | 08:30 | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:12 | 19:12 | 20:12 | 21:12 | 22:32 | 23:17 |
Podmiejska Rondo | 06:33 | 07:11 | 08:31 | 09:16 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:13 | 19:13 | 20:13 | 21:13 | 22:33 | |
Al. Woj. Pol. Polmozbyt | 06:35 | 07:13 | 08:33 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:15 | 19:15 | 20:15 | 21:15 | 22:35 | |
Al. Woj. Pol. STW | 06:36 | 07:14 | 08:34 | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:16 | 19:16 | 20:16 | 21:16 | 22:36 | |
Al. Woj. Pol. Big Star | 06:37 | 07:15 | 08:35 | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:17 | 19:17 | 20:17 | 21:17 | 22:37 | |
Skłodowskiej-Curie Bursche | 06:38 | 07:16 | 08:36 | 09:21 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:18 | 19:18 | 20:18 | 21:18 | 22:38 | |
Armii Krajowej | 06:39 | 07:17 | 08:37 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:19 | 19:19 | 20:19 | 21:19 | 22:39 | |
Wojciechowskiego | 06:40 | 07:18 | 08:38 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:20 | 19:20 | 20:20 | 21:20 | 22:40 | |
Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 06:41 | 07:19 | 08:39 | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 | 14:24 | 15:24 | 16:24 | 17:24 | 18:21 | 19:21 | 20:21 | 21:21 | 22:41 | |
Wyszyńskiego Słoneczna | 06:42 | 07:20 | 08:40 | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 17:25 | 18:22 | 19:22 | 20:22 | 21:22 | 22:42 |