Linia 19E - Majkowska Medix - Ostrów Kolejowa
Ostrów Kolejowa -> Majkowska Medix
06:41 | 09:21 | 12:01 | 14:41 | 17:21 | 20:01 | |
Majkowska Medix | 06:41 | 09:21 | 12:01 | 14:41 | 17:21 | 20:01 |
3-go Maja | 06:43 | 09:23 | 12:03 | 14:43 | 17:23 | 20:03 |
Babina | 06:45 | 09:25 | 12:05 | 14:45 | 17:25 | 20:05 |
Nowy Rynek Babina | 06:46 | 09:26 | 12:06 | 14:46 | 17:26 | 20:06 |
Chopina | 06:48 | 09:28 | 12:08 | 14:48 | 17:28 | 20:08 |
Harcerska Rogatka | 06:50 | 09:30 | 12:10 | 14:50 | 17:30 | 20:10 |
Górnośląska Polna | 06:52 | 09:32 | 12:12 | 14:52 | 17:32 | 20:12 |
Górnośląska Kaliniec | 06:54 | 09:34 | 12:14 | 14:54 | 17:34 | 20:14 |
Górnośląska Dworzec PKS | 06:55 | 09:35 | 12:15 | 14:55 | 17:35 | 20:15 |
Al. Woj. Pol. Polmozbyt | 06:57 | 09:37 | 12:17 | 14:57 | 17:37 | 20:17 |
Al. Woj. Pol. STW | 06:58 | 09:38 | 12:18 | 14:58 | 17:38 | 20:18 |
Al. Woj. Pol. Big Star | 06:59 | 09:39 | 12:19 | 14:59 | 17:39 | 20:19 |
Al. Woj. Pol. Tylna | 07:02 | 09:42 | 12:22 | 15:02 | 17:42 | 20:22 |
Wrocławska Sąsiedzka | 07:04 | 09:44 | 12:24 | 15:04 | 17:44 | 20:24 |
Wrocławska Nosków | 07:05 | 09:45 | 12:25 | 15:05 | 17:45 | 20:25 |
Wrocławska Agroma | 07:08 | 09:48 | 12:28 | 15:08 | 17:48 | 20:28 |
Wrocławska Elmet | 07:10 | 09:50 | 12:30 | 15:10 | 17:50 | 20:30 |
Szczypiorno NS | 07:11 | 09:51 | 12:31 | 15:11 | 17:51 | 20:31 |
Nowe Skalmierzyce Rynek | 07:12 | 09:52 | 12:32 | 15:12 | 17:52 | 20:32 |
Skalmierzyce | 07:15 | 09:55 | 12:35 | 15:15 | 17:55 | 20:35 |
Skalmierzyce Wiadukt I | 07:17 | 09:57 | 12:37 | 15:17 | 17:57 | 20:37 |
Skalmierzyce Wiadukt II | 07:18 | 09:58 | 12:38 | 15:18 | 17:58 | 20:38 |
Biskupice Ołoboczne | 07:21 | 10:01 | 12:41 | 15:21 | 18:01 | 20:41 |
Fabianów | 07:23 | 10:03 | 12:43 | 15:23 | 18:03 | 20:43 |
Czekanów | 07:26 | 10:06 | 12:46 | 15:26 | 18:06 | 20:46 |
Ostrów Ofierskiego | 07:32 | 10:12 | 12:52 | 15:32 | 18:12 | 20:52 |
Ostrów Kaliska Spomasz | 07:37 | 10:17 | 12:57 | 15:37 | 18:17 | 20:57 |
Ostrów Kompałły | 07:40 | 10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00 |
Ostrów Plac Bankowy | 07:42 | 10:22 | 13:02 | 15:42 | 18:22 | 21:02 |
Ostrów Kolejowa | 07:45 | 10:25 | 13:05 | 15:45 | 18:25 | 21:05 |