Linia 16 - Obozowa Pętla - Wał Bernardyński Bażancia
Wał Bernardyński Bażancia -> Obozowa Pętla
09:20 | 11:00 | 12:20 | 13:40 | 15:00 | 16:20 | 18:00 | |
Obozowa Pętla | 09:20 | 11:00 | 12:20 | 13:40 | 15:00 | 16:20 | 18:00 |
Obozowa Wega | 09:21 | 11:01 | 12:21 | 13:41 | 15:01 | 16:21 | 18:01 |
Obozowa Centrozłom | 09:22 | 11:02 | 12:22 | 13:42 | 15:02 | 16:22 | 18:02 |
Obozowa Przychodnia | 09:23 | 11:03 | 12:23 | 13:43 | 15:03 | 16:23 | 18:03 |
Grunwaldzka Torowa | 09:24 | 11:04 | 12:24 | 13:44 | 15:04 | 16:24 | 18:04 |
Grunwaldzka Karpacka | 09:25 | 11:05 | 12:25 | 13:45 | 15:05 | 16:25 | 18:05 |
Tatrzańska Karpacka | 09:26 | 11:06 | 12:26 | 13:46 | 15:06 | 16:26 | 18:06 |
Spółdzielcza | 09:27 | 11:07 | 12:27 | 13:47 | 15:07 | 16:27 | 18:07 |
Kresowa | 09:29 | 11:09 | 12:29 | 13:49 | 15:09 | 16:29 | 18:09 |
Legionów Polna | 09:31 | 11:11 | 12:31 | 13:51 | 15:11 | 16:31 | 18:11 |
Legionów Handlowa | 09:32 | 11:12 | 12:32 | 13:52 | 15:12 | 16:32 | 18:12 |
Nowy Świat | 09:33 | 11:13 | 12:33 | 13:53 | 15:13 | 16:33 | 18:13 |
Nowy Świat Rogatka | 09:35 | 11:15 | 12:35 | 13:55 | 15:15 | 16:35 | 18:15 |
Chopina | 09:38 | 11:18 | 12:38 | 13:58 | 15:18 | 16:38 | 18:18 |
Nowy Rynek Tęcza | 09:40 | 11:20 | 12:40 | 14:00 | 15:20 | 16:40 | 18:20 |
Majkowska Medix | 09:43 | 11:23 | 12:43 | 14:03 | 15:23 | 16:43 | 18:23 |
Długosza | 09:44 | 11:24 | 12:44 | 14:04 | 15:24 | 16:44 | 18:24 |
Złota Haft | 09:46 | 11:26 | 12:46 | 14:06 | 15:26 | 16:46 | 18:26 |
Złota Działki | 09:48 | 11:28 | 12:48 | 14:08 | 15:28 | 16:48 | 18:28 |
Bażancia PUK | 09:49 | 11:29 | 12:49 | 14:09 | 15:29 | 16:49 | 18:29 |
Wał Bernardyński Bażancia | 09:50 | 11:30 | 12:50 | 14:10 | 15:30 | 16:50 | 18:30 |