Linia 12K - Wyszyńskiego Słoneczna - Kościelna Wieś Pętla
Kościelna Wieś Pętla -> Wyszyńskiego Słoneczna
05:38 | 06:18 | 07:08 | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 | 20:08 | |
Wyszyńskiego Słoneczna | 05:38 | 06:18 | 07:08 | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 | 20:08 |
Wojciechowskiego | 05:39 | 06:19 | 07:09 | 09:09 | 11:09 | 13:09 | 15:09 | 17:09 | 20:09 |
Armii Krajowej | 05:40 | 06:20 | 07:10 | 09:10 | 11:10 | 13:10 | 15:10 | 17:10 | 20:10 |
Skłodowskiej-Curie Bursche | 05:41 | 06:21 | 07:11 | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 | 17:11 | 20:11 |
Al. Woj. Pol. Big Star | 05:43 | 06:23 | 07:13 | 09:13 | 11:13 | 13:13 | 15:13 | 17:13 | 20:13 |
Al. Woj. Pol. STW | 05:44 | 06:24 | 07:14 | 09:14 | 11:14 | 13:14 | 15:14 | 17:14 | 20:14 |
Al. Woj. Pol. Polmozbyt | 05:45 | 06:25 | 07:15 | 09:15 | 11:15 | 13:15 | 15:15 | 17:15 | 20:15 |
Podmiejska Rondo | 05:47 | 06:27 | 07:17 | 09:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 | 17:17 | 20:17 |
Górnośląska Dworzec PKS | 05:49 | 06:29 | 07:19 | 09:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 | 17:19 | 20:19 |
Górnośląska Kaliniec | 05:51 | 06:31 | 07:21 | 09:21 | 11:21 | 13:21 | 15:21 | 17:21 | 20:21 |
Legionów Polna | 05:53 | 06:33 | 07:23 | 09:23 | 11:23 | 13:23 | 15:23 | 17:23 | 20:23 |
Legionów Handlowa | 05:54 | 06:34 | 07:24 | 09:24 | 11:24 | 13:24 | 15:24 | 17:24 | 20:24 |
Ułańska | 05:55 | 06:35 | 07:25 | 09:25 | 11:25 | 13:25 | 15:25 | 17:25 | 20:25 |
Bankowa | 05:57 | 06:37 | 07:27 | 09:27 | 11:27 | 13:27 | 15:27 | 17:27 | 20:27 |
Plac Jana Pawła II | 06:00 | 06:40 | 07:30 | 09:30 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 20:30 |
3-go Maja | 06:02 | 06:42 | 07:32 | 09:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 | 17:32 | 20:32 |
Nowy Rynek Chopina | 06:04 | 06:44 | 07:34 | 09:34 | 11:34 | 13:34 | 15:34 | 17:34 | 20:34 |
Chopina | 06:06 | 06:46 | 07:36 | 09:36 | 11:36 | 13:36 | 15:36 | 17:36 | 20:36 |
Harcerska | 06:08 | 06:48 | 07:38 | 09:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 | 17:38 | 20:38 |
Poznańska Wojska Polskiego | 06:10 | 06:50 | 07:40 | 09:40 | 11:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 20:40 |
Poznańska Nowy Szpital | 06:11 | 06:51 | 07:41 | 09:41 | 11:41 | 13:41 | 15:41 | 17:41 | 20:41 |
Poznańska Cmentarz Komunalny | 06:14 | 06:54 | 07:44 | 09:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 | 17:44 | 20:44 |
Poznańska Kampus PWSZ | 06:15 | 06:55 | 07:45 | 09:45 | 11:45 | 13:45 | 15:45 | 17:45 | 20:45 |
Kolonia Kościelna Wieś | 06:17 | 06:57 | 07:47 | 09:47 | 11:47 | 13:47 | 15:47 | 17:47 | 20:47 |
Kościelna Wieś Pętla | 06:18 | 06:58 | 07:48 | 09:48 | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 20:48 |